Sandėliai

Bendrovės „Rivona“ valdomų sandėlių bendras plotas siekia beveik 70 tūkst. kv. m. Sandėlių bendras projektinis pajėgumas – arti 6 tūkst. euro padėklų per parą, o projektinė sandėliavimo talpa – apie 48000 euro padėklų. Sandėliuose sandėliuojama daugiau kaip 15 000 pavadinimų prekių. Visame sandėlių komplekse ir logistikos centre dirba vidutiniškai 450 darbuotojų.

Siekiant pagerinti darbo kokybę ir spartą, daugiau kaip 3 tūkst. kv. m buvo išplėstas taros ir greitai gendančių produktų sandėlio plotas. Šiuo metu rekonstruotas taros ir greitai gendančių produktų sandėlis iš viso užima 13,85 tūkst. kv. m.

Buvo įdiegta nauja Kiemo valdymo sistema. Ją įdiegus, tiekėjai ir vežėjai iš anksto registruoja savo transporto priemonės atvykimo į sandėlį laiką, jiems nustatytu laiku priskiriama rampa. Naudojant Kiemo valdymo sistemą kur kas efektyviau planuojami iškrovimo darbai, vežėjai gali tiksliau planuoti savo darbo laiką.

„Rivona“ savo darbe naudoja naujausias technologijas – radijo dažnio atpažinimo įrangą RFID, sandėlio valdymo sistemą ir modernius tiekimo grandinės planavimo instrumentus. Įmonė nuolat tobulina sandėlio valdymo sistemą, todėl stabiliai auga darbuotojų darbo našumas.

Kėdainių sandėlių adresas:
Pramonės g. 19
Kėdainiai, LT - 57241
Lietuva

KVS registracijos internetu intrukciją galite atsisųsti čia.

Susisiekite:

Savanorių pr. 176, LT-03154 Vilnius 
Tel. +(370) 5 2331181
Faks. +(370) 5 2331182
rivona@rivona.lt